Hakkımızda

"Üretimi tamamlamak için ihtiyaç duyulan ürünlere en uygun şartlarla ve en kısa zamanda risksiz sahip olabilmek..."

İşini tam ve doğru, aynı zamanda sorunsuz ve ekonomik yolla yapmak isteyen kuruluşların en önemli ihtiyacı... Biz, İnoksform Paslanmaz Çelik olarak, bio teknoloji, enerji, gaz, gıda &içecek, kimya, maden, makine, mimari, petro-kimya, pulp & kağıt, gemi inşa, tıp gibi çeşitli endüstriyel alanlardaki çelik ihtiyacının tedariğine yönelik faaliyet gösteriyoruz.

Inoksform Paslanmaz Çelik ile iş yapmak demek, ürünlerini ve uygulama olanaklarını çok iyi tanıyan uzmanlarla çalışmak demektir.

Sürekli olarak tam müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmamız ve profesyonelleşmemiz, organizasyonumuzun giderek artan miktarda iş hacmi ile ödüllendirilmesi ve şirketimizin gelişmesine katkı sağlamıştır.

Sofistike kalite sistemimiz sayesinde hataları önlüyoruz. Öncelikle, çok iyi tanımlanmış satın alma sürecimiz ve titiz tedarikçi değerlendirme sistemimiz sayesinde, herhangi bir ürün Inoksform Paslanmaz Çelik tarafından kabul edilmeden önce ölçü, yüzey, kimyasal ve mekanik özellikler gibi konularda sıkı bir denetime tabi tutulmaktadır. Siparişinizi hazırlayıp, yüklemeye hazır hale getirirken tek amacımız mükemmel bir ürün teslim etmektir.

 


Vizyon

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir firma olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığımız başarıları uluslararası arenaya da taşımak sektörün önde gelen isimlerinden olmak.


Misyon

Güvenilir bir firma olarak sektördeki lider firmalar arasında yer almak.


Değerlerimiz

Mükemmeli Hedefleriz

İşimizde uzmanız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.

Sürekli gelişimi destekleriz.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız.

Müşterinin sesini dinleriz.

Güveniliriz

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.

Verdiğimiz sözü tutarız.

Adil rekabet ederiz.

 

 

 

一有空我就泡在网上查产后怎样健康丰胸的方法,看到运动可以丰胸产后丰胸产品,我就天天做运动,坚持了一个月,可是我没发现胸部有什么变大,反而觉得劳累不堪。后来有人说食物丰胸也不错,我又开始吃一些丰胸的食物丰胸效果,可结果依然让我很失望。那段时间我就像着魔了一样,甚至打算去做丰胸手术,结果被老公拦了下来燕窝酒酿蛋,他说胸部下垂也没关系,健康才是最重要的。看着老公,我很感动,但为了我们的夫妻生活,我一定要找到丰胸的方法丰胸最快方法!