Hakkımızda

"Üretimi tamamlamak için ihtiyaç duyulan ürünlere en uygun şartlarla ve en kısa zamanda risksiz sahip olabilmek..."

İşini tam ve doğru, aynı zamanda sorunsuz ve ekonomik yolla yapmak isteyen kuruluşların en önemli ihtiyacı... Biz, İnoksform Paslanmaz Çelik olarak, bio teknoloji, enerji, gaz, gıda &içecek, kimya, maden, makine, mimari, petro-kimya, pulp & kağıt, gemi inşa, tıp gibi çeşitli endüstriyel alanlardaki çelik ihtiyacının tedariğine yönelik faaliyet gösteriyoruz.

Inoksform Paslanmaz Çelik ile iş yapmak demek, ürünlerini ve uygulama olanaklarını çok iyi tanıyan uzmanlarla çalışmak demektir.

Sürekli olarak tam müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmamız ve profesyonelleşmemiz, organizasyonumuzun giderek artan miktarda iş hacmi ile ödüllendirilmesi ve şirketimizin gelişmesine katkı sağlamıştır.

Sofistike kalite sistemimiz sayesinde hataları önlüyoruz. Öncelikle, çok iyi tanımlanmış satın alma sürecimiz ve titiz tedarikçi değerlendirme sistemimiz sayesinde, herhangi bir ürün Inoksform Paslanmaz Çelik tarafından kabul edilmeden önce ölçü, yüzey, kimyasal ve mekanik özellikler gibi konularda sıkı bir denetime tabi tutulmaktadır. Siparişinizi hazırlayıp, yüklemeye hazır hale getirirken tek amacımız mükemmel bir ürün teslim etmektir.

 


Vizyon

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir firma olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığımız başarıları uluslararası arenaya da taşımak sektörün önde gelen isimlerinden olmak.


Misyon

Güvenilir bir firma olarak sektördeki lider firmalar arasında yer almak.


Değerlerimiz

Mükemmeli Hedefleriz

İşimizde uzmanız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.

Sürekli gelişimi destekleriz.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız.

Müşterinin sesini dinleriz.

Güveniliriz

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.

Verdiğimiz sözü tutarız.

Adil rekabet ederiz.